MŠ Letohradská

Registrovaní členové: 488
Nejnovější člen: Nevilleqwkf

Registrace
Z důvodu útoku na naši databázi, jsme byli nuceni učinit opatření v zabezpečení webu. Všem řádně registrovaným se tímto omlouváme a prosíme o provedení opětovné registrace. Děkujeme za pochopení. S pozdravem administrátor webu.
EU

Od 1.11.2016 – 31.10.2018 je naše mateřská škola realizátorem projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0001076 Přátelská školka, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na poskytnutí dočasné personální podpory – chůvy k předškolním pedagogům, kteří integrují do dětského kolektivu dvouleté děti. Dále je projekt zaměřen na profesní růst pedagogických pracovníků pomocí akreditovaného vzdělávání a průběžného sebevzdělávání.

Celková výše podpory činí 543.328,- Kč.

Zápis do MŠ

Kde: hlavní budova - Letohradská 1a

Kdy: 3.5. a 4.5. 2017 vždy od 13.30h do 17.00h

Nezapomenout: rodný list dítěte, OP zákonného zástupce, vyplněný EL a přihlášku k předškolnímu vzdělávání

Nepřítomnost dítěte

Školička

!!!!!! 737 755 264 - na toto číslo omlouvejte nepřítomnost dítěte !!!!!

MŠ - hlavní budova

!!!!!! 739 021 499 - na toto číslo omlouvejte nepřítomnost dítěte !!!!!

Letohrádek

!!!!!! 732 416 162 - na toto číslo omlouvejte nepřítomnost dítěte !!!!!

Poděkování sponzorům

Děkujeme všem sponzorům, kteří věnovali naší MŠ finanční či věcné dary. Naše poděkování patří také firmě VAUX s.r.o., která v rámci daru provedla kompletní úklid po rekonstrukci a to všech podlahových krytin v celé školce. Vaší pomoci si velice vážíme a doufáme, že nám budete příznivě nakloněni i v dalším školním roce.

PhDr. Lenka Váchová a kolektiv

Návštěvy